Teknoloji

Soulslike Aksiyon RPG Deathbound PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Tate Multimedia ve geliştirici Trialforge Studio, Soulslike aksiyon RPG’si Deathbound’un 2024’te Steam üzerinden PC için çıkacağını duyurdu.
 
Ayrıca oyunun tanıtım görseli de yayınlandı. Görüntünün ilk saniyelerinde ölü bir adam üzerinden karakterimize bir ışın geldiğini görüyoruz. İlerleyen bölümlerde ise aksiyon sahneleri yansıtılıyor. Düşmanla savaşırken yapılan hareketler de gösterilir. Görüntünün son sahneleri doğru olsa da sahne sonu canavarlarıyla boğuşmalar yaşanıyor.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:

Teknoloji harabeleriyle dolu bir ortaçağ dünyasında bir haçlı seferine çıkın. Fanatik inancın ve doğal olmayan bilimin, çökmekte olan bir toplumun gölgelerinde çatıştığı yer. Ölüler Kilisesi, büyük Akratya şehrinin kapılarında duruyor.

 
Ellerinde erdemli çelikle sancakları kaldırdı. Yaşam Kültü’nü yok etmek için yaptığı kutsal fetihler başlamak üzere… ve sen onların ortasındasın. Siz hiç kimsesiniz, ama herkessiniz, Ebedi Yaşam arayışındaki umutsuz deneylerin sonuçlarısınız. Kilisenin gözünde günah ve sapkınlığın sembolü. Diğerleri için, acımasız deneylerinin teyidi. Yeter ve kötünün olmadığı, sadece ilişkilerin olduğu bir dünyadasınız.
 
Tanıtım videosu
 
 

uluborluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu